loader

Zapraszamy po najlepsze oferty do Azji więcej »

Szybki wypad do Kataru! więcej »

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami. więcej »

Kontakt: 22 103 00 80 Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz:


UWAGA! Zmiana sposobu działania biura.

Szanowni Państwo,
w związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że nasze biuro pracuje zdalnie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach 10:00 - 18:00 pod adresem mail biuro@tourasia.pl
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół tourasia Polska


tourasia - wypoczynek i zwiedzanie Azji Południowo-Wschodniej i Sri Lanki

Zobaczcie najważniejsze miejsca Tajlandii, Sri Lanki czy Kambodży. Wspaniałe plaże na Filipinach i Mjanma (Birma), bujna i dziewicza dżungla w Malezji i na Borneo. Przed Wami zielone pola ryżowe na Bali i w Wietnamie. Kto nie chciałby zanurzyć się w pulsujące dalekowschodnie metropolie, luksusowe hotele w Bangkoku, Singapurze i Hong Kongu? Proponujemy Wam przeżycie wspaniałej przygody podczas wycieczek objazdowych po Indochinach, wizytę w buddyjskich klasztorach w Laosie. Azja ma coś dla każdego!

tourasia Szwajcaria już 18-krotnie była odznaczana nagrodą Swiss Travel Star jako najlepszy organizator wyjazdów do Azji. Dziś ta szwajcarska jakość jest dostępna również dla polskich Klientów. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenie, wysoka jakość usług i obsługi na miejscu oraz doskonałe ceny.

tourasia Polska to coś więcej niż wyjazdy do Azji - to Indywidualny Styl Podróżowania!

 

   Poznaj opinie naszych Klientów i zostań jednym z nich.

Klienci wrócili z Filipin i prosili żeby dać znać, że są bardzo zadowoleni, wypoczęci i zachwyceni Filipinami. Obiecali, że jak będą znowu wybierać się do Azji, to tylko z tourasia.  Klienci biura podróży Medtur - podróż na FilipinyKlienci są zachwyceni krajem oraz obsługą, do wielu krajów latali, ale tutaj oferta i cały pobyt był perfect nie było się do czego doczepić, ogólnie super spędzony czas. Klienci biura podróży Wakacyjny Świat - podróż do WietnamuDziękujemy za świetne dopasowanie pobytu do naszych upodobań :) Wszyscy czujemy niedosyt Tajlandii i aż żal było wracać... Pani Anna z rodziną - podróż do TajlandiiPragniemy złożyć podziękowania oraz wyrazić uznanie za profesjonalizm i idealnie przygotowany program, który był zgodny z naszymi oczekiwaniami. Różnorodność programu pozwoliła nam poznać Sri Lankę w sposób szczególny, a przyroda wręcz zachwyciła. Pani Hanna z grupą - podróż na Sri LankęNasi Klienci wrócili bardzo zadowoleni. Również z naszej obsługi i Państwa opieki :) Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę.  Klienci biura podróży MyTravel - podróż do TajlandiiTata z synem są zachwyceni wizytą w Tajlandii. Wycieczka świetnie zorganizowana, wrócili bardzo zadowoleni. Już planują kolejny egzotyczny wyjazd w przyszłym roku :-) Dziękujemy za fachową obsługę! Klienci biura podróży Traveltoday - podróż do TajlandiiKlientom bardzo się podobało na Sri Lance! Podziękowania także od nich. Polskim pilotem był Pan, który uczył się j. polskiego w .... TORUNIU :) Jaki ten świat mały. Klienci biura podróży Kompas Toruń - podróż na Sri Lankę

Klienci wrócili z Filipin i prosili żeby dać znać, że są bardzo zadowoleni, wypoczęci i zachwyceni Filipinami. Obiecali, że jak będą znowu wybierać się do Azji, to tylko z tourasia.
Klienci biura podróży Medtur - podróż na Filipiny

Klienci są zachwyceni krajem oraz obsługą, do wielu krajów latali, ale tutaj oferta i cały pobyt był perfect nie było się do czego doczepić, ogólnie super spędzony czas.
Klienci biura podróży Wakacyjny Świat - podróż do Wietnamu

Dziękujemy za świetne dopasowanie pobytu do naszych upodobań :) Wszyscy czujemy niedosyt Tajlandii i aż żal było wracać...
Pani Anna z rodziną - podróż do Tajlandii

Pragniemy złożyć podziękowania oraz wyrazić uznanie za profesjonalizm i idealnie przygotowany program, który był zgodny z naszymi oczekiwaniami. Różnorodność programu pozwoliła nam poznać Sri Lankę w sposób szczególny, a przyroda wręcz zachwyciła.
Pani Hanna z grupą - podróż na Sri Lankę

Nasi Klienci wrócili bardzo zadowoleni. Również z naszej obsługi i Państwa opieki :) Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę.
Klienci biura podróży MyTravel - podróż do Tajlandii

Tata z synem są zachwyceni wizytą w Tajlandii. Wycieczka świetnie zorganizowana, wrócili bardzo zadowoleni. Już planują kolejny egzotyczny wyjazd w przyszłym roku :-) Dziękujemy za fachową obsługę!
Klienci biura podróży Traveltoday - podróż do Tajlandii

Klientom bardzo się podobało na Sri Lance! Podziękowania także od nich. Polskim pilotem był Pan, który uczył się j. polskiego w .... TORUNIU :) Jaki ten świat mały.
Klienci biura podróży Kompas Toruń - podróż na Sri Lankę