loader

Krabi Podróże - Tajlandia

Krabi– Imponujące formacje skalne, ukryte jaskinie i wodospady, dziewicze dżungle i barwne ogrody koralowe, przyciągają swoim urokiem wielu turystów. Na wszystkich plażach Krabi nie można wystawiać leżaków ani parasoli. Dostępne są one na terenie obiektów hotelowych. Krabi jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania sąsiednich wysp z ich wspaniałym podwodnym środowiskiem. Można je też doskonale połączyć z wypoczynkiem na plażach Phuket, Phi Phi, Ko Yao, Ko Lanta i Khao Lak. Dostępne są codzienne połączenia lotnicze z Bangkoku do Krabi.

Główne plaże wokół Krabi:
Ao Nang Beach - złoto-żółta, gruboziarnista plaża, częściowo z promenadą, przy której znajdują się liczne, lokalne restauracje i bary oraz wiele sklepów. Stąd wypływają łodzie na sąsiednie wyspy np.: Ko Poda Ko Kai, które oferują doskonałe warunki do nurkowania i snorkelowania.
Nopparat Thara Beach - piękna, piaszczysta plaża, znajdująca się na północ od tętniącej życiem plaży Ao Nang. Miejscowi i turyści lubią przyjeżdżać tu na pikniki, odbywające się w cieniu porastających plażę kazuaryn.
Phra Nang & Railay Beach – półwysep, zakończony niesamowitymi formacjami wapiennymi, można tu dotrzeć łodzią z miasta Krabi i Ao Nang Beach w 20-50 minut. Lokalne restauracje i miejsca noclegowe obsługują w sezonie sporo turystów.
Tubkaak - drobnopiaszczysta, łagodnie opadająca plaża z widokiem na fantastyczne krasowe skały wystające z morza, z których słynie ten region. Spokojna atmosfera. Lokalne restauracje znajdują się w oddalonym o kilka minut jazdy samochodem Klong Muang Beach.

 
 

Zadzwoń: 22 103 00 80

Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz: