loader

Ko Samui Podróże - Tajlandia

Odwiedzający Ko Samui są zawsze zachwyceni otoczonymi przez palmy plażami w zatokach wyspy. Dzięki drodze wzdłuż wybrzeża do wszystkich plaż można dotrzeć w łatwy sposób. Nowe resorty i hotele dopasowane do każdego budżetu sprostają bez problemu zały czas rosnącemu popytowi.

Najważniejsze plaże Ko Samui:

Chaweng – Idealna dla szukających rozrywki, z wieloma restauracjami, barami, dyskotekami i licznymi sklepami. Biały piasek, czysta woda i widoki jak z pocztówki są wizytówką tej popularnej plaży. W północnej części Chaweng, szczególnie w lipcu i sierpniu, odczuwalne są pływy, które mogą czasowo ograniczać możliwość kąpieli podczas odpływu. Na południu natomiast w miesiącach od listopada do lutego należy liczyć się z wysokimi falami i silnymi prądami.


Chaweng Noi – Położona na południe od Chaweng, z drobnym, białym piaskiem. Spokojne miejsce i w pobliżu tętniącej życiem plaży Chaweng. Od listopada do lutego należy liczyć się z wysokimi falami i silnymi prądami.

Chengmon – Położona 15 minut jazdy samochodem od Chaweng. To mała, spokojna zatoczka z łagodnie opadającą ku morzu drobnopiaszczystą plażą – jedna z najpiękniejszych na Ko Samui. Kilka niewielkich restauracji zapewni dobre samopoczucie odwiedzającym gościom.

Bophut – Ta żółto-złota, z nieco bardziej gruboziarnistym piaskiem, plaża staje się coraz popularniejsza wśród odwiedzających. Przy tej otoczonej palmami plaży na północy Ko Samui znajdują się liczne hotele i resorty. Ładna „wioska rybacka" dysponuje licznymi i dobrymi restauracjami, butikami i małym centrum handlowym. Kąpiel podczas odpływu jest częściowo ograniczona, woda może nie być przejrzysta a grunt miękki.

Maenam – Długa na 4 km piaszczysta plaża z wieloma palmami i spokojną atmosferą. Kilka lokalnych restauracji dostępnych pieszo z okolicznych hoteli. Tutaj można pływać również podczas odpływu.

Lamai – Wielu uznaje tę białą plaże z drobnym piaskiem za najpiękniejszą na wyspie. Znależć tu można liczne i atrakcyjne cenowo ośrodki z bungalowami, restauracje i bary. Szczególnie dobrze poczują się tutaj goście o niewygórowanych wymaganiach.

 
 

Zadzwoń: 22 103 00 80

Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz: