loader

Ngapali Podróże - Mjanma

Ngapali Beach – Samotne piaszczyste plaże ciągnące się kilometrami aż po horyzont, wozy zaprzęgnięte w woły i słońce znikające w morzu. Na plaży w Ngapali marzenia stają się rzeczywistością. Mimo rosnącej ilości odwiedzających miejsce to jest nadal pozbawione masowej turystki. Przejrzysta woda, delikatne fale zapraszają do kąpieli, a szerokie, długie i piaszczyste plaże idealnie nadają się na długie spacery lub po prostu na leniuchowanie i opalanie. Na południowym końcu plaży znajduje się mała, spokojna wioska rybacka z malowniczymi drewnianymi domkami, meczetem i dziewiczym targowiskiem.

Wskazówki
Większość obiektów w Ngapali i Ngwe Saung podczas pory deszczowej (od maja do września) jest zamkniętych. W tym czasie może dochodzić do zmian w rozkładach lotów, anulacji lotów w związku z małym obłożeniem lub zmian w trasie lotów.

Dojazd

Do Ngapali najlepiej dostać się samolotem na lotnisko Thandwe. Przeloty np. liniami Yangon Air przez Yangon lub Heho. Przelot w obu przypadkach trwa około 60 minut. Hotele i resorty oddalone są od lotniska od około 5 do 30 minut jazdy samochodem.

 
 

Zadzwoń: 22 103 00 80

Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz: