loader

Langkawi Podróże - Malezja

Wyspa Langkawi - położona w grupie 104 wapiennych wysp niegdyś była schronieniem dla piratów pływających po Morzu Andamańskim. Wewnątrz wyspy znajdziemy gęstą dżunglę, gorące źródła, jaskinie, oraz różne naturalne pamiątki z bogatej przeszłości. Piaszczyste plaże zachęcają do plażowania, woda sprzyja uprawianiu sportów wodnych, pływaniu, snorkelingu i nurkowaniu głębinowemu. Wizytę na Langkawi można idealnie połaczyć z wycieczką objazdową lub pobytem w Penang. Od listopada do kwietnia dostępne jest połączenie łodzią na Ko Lipe w Tajlandii.

Najlepszy czas, aby odwiedzić Langkawi to miesiące od grudnia do marca. Najwięcej deszczy pada w miesiącach od sierpnia do października, które jednak rzadko trwają dłużej niż 2 do 3 godzin.

Możliwości wycieczek i gry w golfa na Langkawi: do Państwa dyspozycji na miejscu wiele ciekawych wycieczek po interiorze wyspy, ale równiez na sąsiadujące wyspy. Pięknie zagospodarowany Datai Bay Golf Course został przeprojektowany przez Ernie Els'a i ze względu na swije położenie jest absolutną atrakcją dla każdego golfisty. Poza tym istnieją jeszcze dwa 18-dołkowe pola golfowe do Państwa dyspozycji. Hotel chętnie pomoże Państwu w organizacji gry w golfa.

 
 

Zadzwoń: 22 103 00 80

Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz: