loader

Hotel Chairmen w Doha

   

REZERWUJ
Elagancja i komfortowy wypoczynek to elementy charakteryzujące hotel Chairmen. Położony w samym sercu biznesowego centrum Doha, jest to idealne miejsce, od którego można zacząć zwiedzanie stolicy Kataru. Stolica Kataru to miejsce w którym luksus i ekskluzywność łączą się z tradycyją. Hotelowy zespół będzie do Waszej dyspozycji, aby pomóc we wszystkim, czego możecie potrzebować, a komfortowe pokoje zapewnią spokój i relaks.

 

Pokoje

Eleganckie pokoje z łóżkami pojedyńczymi lub jednym podwójnym, wyposażone w łazienkę z WC, telewizor z płaskim ekranem, klimatyzację, bezpłatny dostę do Wi-Fi.

Wyżywienie

Noclegi bez wyżwywienia lub ze śniadaniem.
Hotel zaprasza do restauracji Elite. W wyjątkowy sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Jej wnętrze jest wyjątkowe, ponieważ zachowały się tu fragmenty drewnianych ścian i zostały ciekawie wkomponowane w nowoczesy wystrój. W restauracji serwowane są głównie dania kuchni międzynarodowej, arabskiej i indyjskiej.

Rozrywka

Na terenie hotelu do dyspozycji Gości siłownia, wyposażona w najwyższej klasy sprzęt. Istnieje możliwość zorganizowania spotkać biznesowych w jednej z sal konferencyjnych.
 

Zadzwoń: 22 103 00 80

Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz: