loader

Bali południowe Podróże - Indonezja

Seminyak - Miejscowość położna na północ od Legian, w ostatnich latach rozwinęła jako gastronomiczny raj i miejsce spotkań. Znajdziecie tu mnóstwo bardzo dobrych restauracji oraz sklepów.

Legian - Miejsce z piękną plażą, połozone na północ od Kuta. Jest to nieco bardziej spokojne miejsce niż znana imprezowa (Kuta), jednak również i tu znajdziecie sporo sklepów, restauracji i barów. Kąpiele w morzu w tym miejscu mogą być ograniczone przez prądy morskie oraz wysokie fale.

Kuta - Miejscowość znana ze swojego bujnego życia nocnego. Wiele sklepów, restauracji, barów, dyskotek. Długa plaża, poprzez wysokie plaże idealne miejsce na surferów.

Jimbaran - Wspaniała zatoka z jedną z najładniejszych, jasnych plaż na wyspie. Doskonałe miejsce na kąpiele i wypoczynek na plaży. Przeżyjcie spektakularny zachód słońca na plaży, rozsmakujcie się w pysznych daniach serwowanych w jednej z rybnych restauracji na plaży, odwiedźcie nastrojowy targ rybny.
Wskazówka:
Na plażach od Seminyak do Jimbaran podczas pory deszczowej, oraz w zależności od prądów morskich, morze wyrzuca sporo nieczystości

Nusa Dua - Długa i płasko opadająca plaża. Miejscowość z dużymi resortami hotelowymi, luksusowymi obiektami, największym centrum handlowym we wschodniej części półwyspu Bukit. W zatoce znajduje się rafa koralowa. Podczas odpływu kąpiele mogą być ograniczone. Możliwość uprawiania wielu sportów wodnych na plaży.

 

Klimat Bali południowe

 

Zadzwoń: 22 103 00 80

Poniedziałek – piątek:
9:00 – 18:00

Lub napisz: