loader

Kontakt: 22 103 00 80 Poniedziałek – piątek:
10:00 – 14:00

Lub napisz:


UWAGA! Zmiana sposobu działania biura.

Szanowni Państwo,
w związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że nasze biuro pracuje zdalnie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach 10:00 - 14:00 pod adresem mail biuro@tourasia.pl
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół tourasia Polska


Warszawa 02.04.2020

Szanowni Państwo!

Turystyka to piękna i bardzo wymagająca gałąź gospodarki, a zarazem obarczona ponadprzeciętną ilością różnego rodzaju ryzyk, z których wiele jest nie do przewidzenia. Obecna pandemia na całym świecie spowodowała, że ruch turystyczny praktycznie przestał istnieć, a branża turystyczna tymi skutkami została dotknięta jak nigdy dotąd, dlatego z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 01.04.2020, działając zgodnie z art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 24 listopada 2017r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, w związku z niewypłacalnością Tourasia Polska S.A. złożyłem do Marszałka Województwa Mazowieckiego wniosek o uruchomienie gwarancji ubezpieczeniowych wystawionych przez ERGO Ubezpieczenia Podróży z siedzibą w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 413. w celu pokrycia roszczeń Klientów Tourasia Polska S.A.

W związku z zaistniałą sytuacją zawiesiliśmy wszelką działalność operacyjną związaną ze sprzedażą produktów turystycznych.
Jednocześnie chciałbym poinformować, iż aktualnie biuro Tourasia Polska S.A. nie posiada za granicą żadnych Klientów oraz nie realizuje żadnych wyjazdów.
Wszystkie rezerwacje Klientów z zaplanowanymi i zaliczkowanymi wyjazdami zostały przekazane do Marszałka Województwa Mazowieckiego w celu uruchomienia zabezpieczenia dla klientów.

Z poważaniem
Piotr Chojnowski
Dyrektor Zarządzający